بخش فیزیوتراپی درمانگاه شبانه روزی رازی شیرازتلاش ما فراهم کردن مجموعه ای تخصصی برای حفظ و ارتقای سطح سلامتی شماست. این مرکز، به عنوان یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی تخصصی ارتوپدی شناخته شده است. همکاری و ارتباط مستمر فیزیوتراپیست‌های مابا پزشکان معالج و جراحان، ارسال گزارش روند درمان و همچنین انجام مشاوره‌های قبل از درمان، از اصول درمانی فیزیوتراپی ما می‌باشد.

آمادگی برای شروع جلسات درمانی

تاکید بسیار داریم که قبل از شروع جلسات حتما استحمام کنید زیرا به شما اطمینان می‌دهیم که تاثیر درمان بیشتر خواهد شد. استحمام گردش خون را افزایش می‌دهد و کارایی جریان‌های الکتریکی را سرعت می‌بخشد و در روند بهبودی شما بسیار موثر است.بهتر است در تمام جلسات حضورتان در فیزیوکلاب رامتن ، لباس و کفش ورزشی و راحت بپوشید؛ تا بتوانید با آسودگی به تمرین‌های درمانی و ورزشی بپردازید.


فیزیوتراپی درمانگاه رازی شیراز همه روزه بغیر از روزهای تعطیل صبح و عصر حضور دارند.


فیزیوتراپی زانوفیزیوتراپی زانو یکی از ارکان مهم حرکتی است. به طور معمول هرچقدر عضلات شخص ضعیفتر باشد احتمال آسیب دیدگی در فرد افزایش می یابد. نحوه فیزیوتراپی زانو ، برای هر شخص متفاوت است. درمانها فازبه ‎فاز با توجه به شرایط بیمار انجام می‌شود.

فیزیوتراپی کمربیماران کمردرد معمولا در مرحله ی تحت حاد و یا مزمن به فیزیوتراپی ارجاع داده می شوند. قبل از شروع درمان فیزیوتراپی کمر بیماران به صورت تخصصی تر ارزیابی می شوند کهاز طریق آن علت کمردرد و اقدامات لازم جهت برطرف کردن آن مشخص می شود